niedziela, 23 maja 2021

Prawo Morskie i Prawo Naturalne

 W internecie znikają szybko informacje dotyczące prawa morskiego.W wyniku pandemii, ludzie siedzieli w domach i mając dyżo czasu zastanawiali się nad sensem życia. Pracujesz ciężko całe życie i ciągle nie masz pieniędzy. Czy to nie jest dziwne? Twoje życie to podatki i ciągłe nakazy i zakazy. Matriks traktuje cię jak niewolnika. Bo tylko niewolnicy nic nie mają tak jak Taki janek siedząc w więzieniu przez 7 lat może uzbierać więcej pieniędzy niż ty. A ty? Pracujesz, płacisz czynsz, podatek dochodowy, podatek od wzbogacenia, podatek obrotowy, podatek VAT a twoje kieszenie świecą pustkami. Są dwie możliwości, pierwsza to zaakceptowanie tego wszystkiego a druga to bunt i wyjście z systemu niewolniczego.To jest twoje życie i to ty decydujesz.


 


 Jak wyjść z MATRIXA? ProPra.mobi

 

 https://propra.mobi/ to domena poświęcona dla ludzi świadomych i wolnych ludzi. Tam można dostać informację jak wyjść z matrixa. Dlatego że się napracowałem i zainwestowałem w czas jak to zrobić, informacje te nie są darmowe. Zapraszam tylko konkretnych i zdecydowanych ludzi. 

Pozdrawiam

MR

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.

Wplność czy tak naprawdę istnieje? Co to jest prawo morskie?

 Dzień Dobry!  Czy wolność  istnieje w otaczającym was świecie?  Dlaczego płacimy coraz wyższe podatki i żyjemy coraz gorzej?  Jaka jest def...