niedziela, 5 stycznia 2020

Cykliczna depopulacja co 676 lat nadchodzi

Ludzie są chciwi i pazerni. Bóg nie może już patrzeć na to co robią upodleni ludzie z tym światem. Zobaczcie kto rzadzi w Polsce? Zakłamani, podli i chciwi ludzie, bez sumienia. PiS to rząd marionetkowy na usługach kogoś innego.
morawiecki zdjęcie twarzy

Takie niskie wibracje jak oni sami się zdepopulują. Sami się zniszczą, kiedyś to zrozumiesz, Wibracja matki Ziemi się cyklicznie podnosi. Fale Shumana zabijają ludzi o niskiej wibracji. Często lekarze nie mogą zrozumieć dlaczego młodzi ludzie dostają zawału serca - ludzie przed 30 rokiem życia!
cykliczna depopulacja 676 lat


Czy Rockefeler był iluminati? Nie nie był. Gdyby był żył by a nie wąchał trawę od spodu Rockefeler miał 10 przeszczepów serca i żadne się nie przyjęło. Gdyby był Iluminati to nie zdechł by jak Rockefeler. Każdy Mag 20 wieku wie jak zaadoptować serce innego czowieka aby się przyjęło w ciele innego człowieka. Rząd światowy jest kontrolowany przez jednego człowieka.
propaganda pis

Rząd PiS to banda ludzi chciwych i zawistnych na usługach NWO. Oni mają niską wibrację i to ich zabije.


Jak podwyższyć swoją wibrację?

terapia energetyczna leczenie quantec

Quantec Terapia i Udrawianie Energetyczne https://www.quantectherapy.com/pl/

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.

Wplność czy tak naprawdę istnieje? Co to jest prawo morskie?

 Dzień Dobry!  Czy wolność  istnieje w otaczającym was świecie?  Dlaczego płacimy coraz wyższe podatki i żyjemy coraz gorzej?  Jaka jest def...