niedziela, 15 grudnia 2019

Promieniowanie elektromagnetyczne 3g 4g 5g czy jest szkodliwe?

Czy promieniowanie elektromagnetyczne 3 g 4 g 5 g jest szkodliwe?


Każde promieniowanie elektromagnetyczne jest szkodliwe. jesteśmy otoczeni przez miliony urządzeń nadawczo-odbiorczych pracujących na wysokich i niskich częstotliwościach. Na pewno nie jest to dobre dla waszego zdrowia. Nie wiem czy wiecie że komórki człowieka są niezależnym organem i kontaktują się z innymi komórkami za pomocą fali elektromagnetycznej. Smog elektromagnetyczny zakłóca kontakt międzykomórkowy. Ludzie w smogu elektromagnetycznym czują się bardzo źle wszystko ich boli nie mają siły są zmęczeni i tak dalej.


Rząd unii europejskiej to skorumpowana struktura która wydaje polecenia wbrew zasadą humanizmu. 80% społeczeństwa unii europejskiej jest przeciwko wprowadzaniu struktury 5g zarząd unii na siłę wprowadza te kurestwo. już teraz w niektórych dużych miastach unii europejskiej na blokach widać wielkie masywne nadajniki 5 g. Jestem ciekaw jak ci ludzie będą się czuć po paru miesiącach działania takich nadajników?
Do anten 5g są doprowadzone specjalne transformatory bardzo dużej mocy patrząc na taki transformator i taki nadajnik mam wrażenie że po włączeniu specjalnej częstotliwości o dużej mocy można spalić ludzi znajdujących się wokoło.
Aura czowieka jest niszczona przez telefonie wszelkiej generacji. 5G jest szczególnie niebezpieczne dla wszelkich żywych organizmów. Nie wyobrażacie sobie jak dużo ludzi umiera od tej zbrodniczej częstotliwości. Wielu ludzi w Polsce jak i na świecie ma problemy ze zdrowiem i jest to związane z silnym promieniowaniem elektromagnetycznym.
Aura i biopole w 5g
Jeżeli mieszkasz blisko nadajników komórkowych możesz mieć kłopoty ze zdrowiem. Prawdopodobnie Twoja aura jest uszkodzona? Masz problemy ze zdrowiem ale jeszcze tak do końca tego nie wiesz? Szukasz pomocy u specjalistów? Jeżeli jeszcze nie to zatrzymaj się.

Jeżeli masz problemy ze zdrowiem to dobrze trafiłeś. Szukasz alternatywy aby naprawić twoją aurę i biopole? Kliknij w ten link: https://www.quantectherapy.com/pl/aura-czlowieka/
Dziękuję i pozdrawiam wszystkich czytelników mojego bloga.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.

Geoinżynieria patogeny

Patogeny i wirusy,szczepy zgryźliwych bakterii, jaja pasożytów (tasiemca, glisty, owsików) rozpylane aerozolowo chemtrails.   Depopulacja. ...