poniedziałek, 30 grudnia 2019

Polacy umierają najczęściej w Europie

Polacy umierają najczęściej w Europie 

Największą umieralność w Europie ma Polska. Umierają młodzi ludzie do 30 roku życia. Idzie Polak po ulicy, nagle pada na ziemię i umiera - jego serce przestaje pompować krew. Polski rząd marionetkowy prowadzi działania zmierzające do zmniejszenia liczby ludności. Polska ma zostać wyludniona i zredukowana do kilku milionów obywateli.
geoinżynieria w polsce

Narzędzia depopulacji w Polsce to: konserwanty, metale ciężkie, polimery, bakterie i hormony dostające się do twojego ciała z powietrza poprzez opryski z samolotów (chemtrails albo geoinżynieria). przymusowe szczepienia dzieci i starców i smog elektromagnetyczny. Najnowszą technologią stanie się palenie mózgów  za pomocą technologii nazywanej 5G.


wysoka umieralność w polsce 2020

Lekarze nie wiedzą dlaczego trak się dzieje. Odkąd Po-PiS (marionetkowy rząd) zmusza do szczepień i sypie wam metale ciężkie na głowę (chemitrails / geoinżynieria) to umieralność w Polsce wzrosła o 1000%. Ile Polaków umrze w 2020 roku? Można pomylić się o milion.

Czy wiesz, że Szczepionki powodują autyzm?

autyzm

Odkąd w Polsce zaczęto na siłę szczepić twoje dzieci to autyzm jest jak epidemia i jest wszędzie!
quantec

Jak leczyć i rozpoznawać autyzm u dzieci?


Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.

Geoinżynieria patogeny

Patogeny i wirusy,szczepy zgryźliwych bakterii, jaja pasożytów (tasiemca, glisty, owsików) rozpylane aerozolowo chemtrails.   Depopulacja. ...