sobota, 28 grudnia 2019

Niemcy i Zydi to zbrodniarze przeciwko ludzkości?

To Niemcy i Zydzi mordowali Polaków podczas 2 wojny swiatowej. Zydzi służyli w Wermachcie i niszczyli wszelkie oznaki Polsości i jest tak do teraz. Kim jest PiS i dlaczego niszczy Polskę i Polaków?
Niemcy to zbrodniarze przeciwko ludzkości

Niemcy i Zydzi to zbrodniarze przeciwko ludzkości?


Pozew amerykańskich żydowskich adwokatów przeciwko Polsce w sprawie restytucji mienia pożydowskiego w Polsce w rzekomej wartości ok. 65 miliardów dolarów amerykańskich to kłamstwo. Adwokaci żydowscy ze Stanów Zjednoczonych obciążyli Polskę i Polaków oskarżeniami o współudział z Hitlerem w zbrodniach na Żydach, o kontynuowanie czystek etnicznych i rasowych po wojnie. a użyli do tego swoich agentów i zdrajców z PiS. Czy Polak zawsze musi się sprzedawać jak dziwka?
izrael zbrodnie wojenne

Izrael zbrodnie przeciwko ludzkości

SKomisja pracująca na rzecz ONZ ogłosiła, że część izraelskich żołnierzy biorących udział w tłumieniu protestów Palestyńczyków dopuściła się zbrodni wojennych i zbrodni przeciwko ludzkości. Zołnierze strzelali do nieuzbrojonych cywili, w tym do dzieci, niepełnosprawnych i sanitariuszy. Pewnie teraz ONZ zostanie oskarżony o antysemityzm? Włączamy myślenie.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.

Geoinżynieria patogeny

Patogeny i wirusy,szczepy zgryźliwych bakterii, jaja pasożytów (tasiemca, glisty, owsików) rozpylane aerozolowo chemtrails.   Depopulacja. ...