czwartek, 26 grudnia 2019

Kolejne anty… dzielenie ludzi i robienie swojego

Kolejne anty… dzielenie ludzi i robienie swojego.
Ile już tych anty sobie korporacje wymyśliły co by tylko skłócać ludzi ?
Antyszczepionkowcy, anty 5 G, antyglifosat i co jeszcze?
Mnie dziwi, że ludzie nie widzą pewnego schematu.
Dziel i rządź . Ludzie się kłócą między sobą a system robi swoje.
Oczywiście wszystko dla naszego zdrowia, bo wszystko jest bezpieczne.
daniels

Patrz gdzie płynie pieniądz i kto zyskuje. Takie proste, a do wielu nadal nie dociera.
To co powiedzą w głównym nurcie to prawda objawiona. Badania naukowe?
To patrzcie co warte są te badania i kto je finansuje. Komu zależy, by dany produkt czy usługa weszła na rynek? Kto jest w temacie czy to leków, szczepionek, ten wie jak wyglądają kulisy tego wszystkiego.
depopulacja


Szkoda, że większość ludzi dalej wierzy w dobroczyńców w postaci korporacji, dla których to przede wszystkim zysk jest na 1-szym miejscu. Zero myślenia krytycznego, czy chęci sprawdzenia 2 strony medalu.
gwiazda dawida na niebie

To co ma logotypy TVN czy TVP i do tego tytułomania bardzo w Polsce popularna to wyrocznia prawdy, a wszystko obok to tylko teorie spiskowe… Smutna rzeczywistość. Patrząc z boku na to wszystko, czyli korporacjonizm, nowa religia wśród ludzi, ta chęć posiadania, bo im tak wmówiono w głównym nurcie medialnym i reklamach, to jest coś za czym ludzie ciągle gonią…
konserwanty w polsce

Smutne to wszystko, bo liczy się tylko dziś i chęć posiadania bez odrobiny refleksji czy samodzielnego myślenia, zadawania pytań czy, aby to wszystko jest mi potrzebne? Jestem za rozwojem naukowym, jak i technologii, ale nie ślepym i jak to robią obecnie największe korporacje, czyli po trupach do celu . Pozdrowienia dla świadomych i otwartych ludzi, którzy nie biorą na ślepo udziału w tej gonitwie i mają jakieś cele czy idee w życiu. Was hejterzy tez pozdrawiam, bo zdaję sobie sprawę z tego, że tego typu tekst często działa na zasadzie : uderz w stół, a nożyce się odezwą. Przy okazji wszystkim życzę Wesołych i zdrowych Świąt oraz by były one czasem do rozmów z najbliższymi oraz przemyśleń. Przemyśleń wszelkich tematów od zdrowotnych poruszanych na tej grupie po wiele innych ważnych i ważniejszych.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.

Geoinżynieria patogeny

Patogeny i wirusy,szczepy zgryźliwych bakterii, jaja pasożytów (tasiemca, glisty, owsików) rozpylane aerozolowo chemtrails.   Depopulacja. ...