sobota, 28 grudnia 2019

Dlaczego NATO zbombardowało Libię? Prawda jest tutaj!

Kłamstwa o Kadafim i Libii

Polskie i światowe media kłamały, że Kaddafi był dyktatorem, bezwzględnie traktował swoje społeczeństwo, okradał kraj, był seksualnym zboczeńcem Więc mu się należało.
libia za kadafiego i libia za demokracji amerykańskiej

Jaka jest prawda o Libii i Kadafim? 

Wszystkie religie były w Libii dozwolone. Kobiety nie musiały nosić specjalnych ubrań i były wykształcone, były lekarzami, prawnikami, ministrami, właścicielkami firm, lub po prostu żonami zajmującymi się domem – w zależności od woli.
Połowa krajowego dochodu z ropy naftowej trafiała do społeczeństwa.
Opieka zdrowotna była darmowa, szkolnictwo było bezpłatne,  Libijskie pary młode otrzymywały w prezencie od rządu 46 tysięcy dolarów na dobry start. Wszystkie usługi komunalne takie jak prąd, woda, gaz były darmowe!
libia dzisiaj i wczoraj

Dlaczego zabito Kadafiego?

Bo nie chciał się podporządkować Usraelowi i nie chciał sprzedawać ropy naftowej za dolary amerykańskie. Więc amerykanie zabili go i zbombardowali jego kraj, okradając społeczeństwo z jego dóbr narodowych.Taka jest prawda o kraju zniszczonym przez Amerykę, kraju który wprowadził swoje wojska do Polski aby ją również zniewolić i zniszczyć. Polskę czeka to samo. Włączamy myślenie.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.

Geoinżynieria patogeny

Patogeny i wirusy,szczepy zgryźliwych bakterii, jaja pasożytów (tasiemca, glisty, owsików) rozpylane aerozolowo chemtrails.   Depopulacja. ...