wtorek, 31 grudnia 2019

Co złego w Polsce to wina Putina!

Sejm nakarze i zaczipują was. Ten nowy od finansów co nie gada po Polsku chce wycofać pieniądze więc nie będziecie mogli kupić marchewki na bazarze ani zarobić żadnych pieniędzy na boku a jak bank zostanie zlikwidowany przez rząd czy mossad to umrzecie z głodu. Kto temu jest winny? 

wina putina

Wy sami! Teraz to nawet nie możecie zrobić pospolitego ruszenia bo obce wojska stacjonujące w Polsce zaatakują was i skończy się to trupami. W telewizji międzynarodowej powiedzą tylko że to muzułmanie .... itd. Kłamstwo goni kłamstwo w Polsce a wszystko po to aby .... władza nie śmierdzi ...śmierdzi sumienie rządzących a jak tacy wykonają zadanie to wsadza się ich do samolotu i SRU!!!

wszystko to wino putina

.... a potem czyja to wina była? Putina!

gwiazda dawida

a tymczasem w Polsce!

Polska pod okupacją Usraela!

Do momentu gdy przejmną wszystko co nasze za friko. Iraq im nie dał ropy mimo że napadli i wymordowali 2 miliony, a my damy koncesje na gaz łupkowy, tytan, złoto etc. Bo nasze kundle im warują i potrzebują protekcji, po to oni tam są a  bajki o złym Putinie muszą opowiadać dla mało rozgarniętych umysłowo. Polactwo zostało zamienione w tanią siłę roboczą i wywłaszczone ze wszystkiego w swoim własnym kraju. Polska jest pod kontrolą kosher mafii.

niepodległa polska

Jak będziemy płacić haracz za obronę to będziemy braćmi, ale niech tylko przestanie kasa płynąć do USA....to "bratnia armia" pokaże co potrafi. Jak kiedyś radziecka...w końcu Polskę Amerykanie dali Ruskim jak świnie na targu...ci się i tak zawsze miedzy sobą dogadają na końcu dymając frajerów

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.

Wplność czy tak naprawdę istnieje? Co to jest prawo morskie?

 Dzień Dobry!  Czy wolność  istnieje w otaczającym was świecie?  Dlaczego płacimy coraz wyższe podatki i żyjemy coraz gorzej?  Jaka jest def...