wtorek, 26 listopada 2019

Quantec leczenie na odległość jak działa i czy działa?

Quantec zdecydowanie działa i nie jest to szarlataństwo, ani oszustwo jak to co niektórzy lekarze i korporacje medyczne starają się wam wmówić. Quantec to urządzenie radioniczne a o radionice nie znajdziecie rzadnych informacji w Polskim internecie. Polska Wikipedia też milczy i to zapewne z określonego powodu. Quantec jest za dobry i za skuteczny w porównaniu z medycyną korporacyjną.Co to jest Quantec? I czy leczy na odległóść?


To urządzenie komputerowe i zarazem sprzęt medyczny, urządzenie radioniczne, które działa na odległóść. Quantec wysyła określone wibracje do ciała leczonego pacjenta.

Badanie pacjenta na odległóść


Urządzenie Quantec , działa tak samo jak RTG, tomograf komputerowy, czy EKG tylko że działa na odległość. Czyli nie musisz się ruszać z domu.


Quantec w Niemczech


W Niemczech prawie każdy lekarz ma Quanteca i diadnozuje pacjentów, jak też leczy swoich pacjentów. To nieinwazyjna i nie farmakologiczna forma leczenia. Niestety nasi lekarze są w czasach średniowiecza, a druga rzecz, to chcą dać zobić firmom farmaceutycznym, które ich sponsorują. Normalna Polska praktyka, czyli łapówkarstwo i kolesiorstwo tak jak w sejmie.

Jeśli trafisz na dobrego, sprawdzonego diagnostę, to masz szanse, że pozbędziesz się dolegliwości wielu poważnych chorób w tym również nieuleczalnych.

Najlepsi są Ci, którzy się nie reklamują, a klientów mają z polecenia. Osobiście znam takiego Pana, u którego również lekarze się diagnozują i leczą. 

Quantec potrafi wiele zdziałać, podaje  linka: https://www.quantectherapy.com/pl/

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.

Wplność czy tak naprawdę istnieje? Co to jest prawo morskie?

 Dzień Dobry!  Czy wolność  istnieje w otaczającym was świecie?  Dlaczego płacimy coraz wyższe podatki i żyjemy coraz gorzej?  Jaka jest def...