niedziela, 17 listopada 2019

Nerwy depresja niepokój trauma choroby nerwobóle i brak energii

Nerwy depresja niepokój trauma choroby nerwobóle i brak energii

Żyjemy w czasach gdzie wszystko wokół was jest zatrute. Woda Ziemia i powietrze jest zatrute. Czy myślisz że ryba którą konsumujesz jest zdrowa? Ryba pochodzi z wody która jest niezdatna do picia. Dlaczego ciągle nie masz siły? Depresja niepokój trauma, nerwica i choroby takie jak nerwobóle i brak energii towarzyszy ci przecież całe życie. Czy tak ciągle musi być? Czy jest jakiś sposób na pozbycie się tego wszystkiego? Jest tylko trzeba tego chcieć.

Zatrute jedzenie
Czy myślisz że jedzenie które jesz jest zdrowe? Czytałeś etykieny? Widziałeś co jest w twoim jogurcie czy serku? Czy wiesz z czego zrobiony jest chleb?

Zatruty świat
Ziemia regularnie jest opryskliwa na różnymi substancjami chemicznymi. Regularnie samoloty latają nad twoją głową i opryskują cię. Spojrzyj w niebo i zobacz jakie chmury otaczają cię. Czy tak wyglądają normalne chmury? Wszystko jest zatrute. Rząd zmusza i karze szczepić cię różnymi chemikaliami.
Dlaczego szczepienia są obowiązkowe? Dlaczego tak dużo ludzi umiera wokół ciebie w bardzo młodym wieku? Też chcesz umrzeć? 
Regularne odgrzybianie i usuwanie metali ciężkich z twojego organizmu poprawi twój stan zdrowia.
Czy wiesz, że?
Metale ciężkie są wbudowane w twoje kości, stawy, mózg i organy. Nie możesz się rano dobudzić. Masz różne stany depresyjne, jesteś zły, wściekły, zmęczony, obolały i tak w kółko. Aby się tego pozbyć zapraszam cię na wspaniałą przygodę.
Detoks i oczyszczanie organizmu:
www.quantectherapy.com/pl/

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.

Geoinżynieria patogeny

Patogeny i wirusy,szczepy zgryźliwych bakterii, jaja pasożytów (tasiemca, glisty, owsików) rozpylane aerozolowo chemtrails.   Depopulacja. ...