sobota, 23 listopada 2019

Dlaczego Polacy to głupi naród?

Polacy dzielą się na wierzących i nie wierzących, na prawicę i na lewicę, na chorych i na zdrowych, na głupich i bardzo głupich, patriotów i zdrajców,. Polacy nie trzymają się razem, dlatego można ich dzielić w nieskończoność. 

depopulacja w polsce zdjęcia

Dlatego są wykorzystywani przez naród hazarski. Polacy tolerują Żydów bo gdy było inaczej dawno wygonili by Kaczyńskiego i Tuska do izraela albo na Syberię. Ponad 90% krajów nie wie gdzie leży na mapie Polska. Większość firm miedzynarodowych domyślnie nie drukuje instrukcji urządzeń w języku polskim. Rząd wstydzi się Polski dlatego nazwał wasz kraj Polin. Anglicy ukradli Polskie złoto i nigdy nie oddali. Ameryka również sprzedała Polaków po 2 wojnie światowej oddając wasz kraj dla Rosji. A teraz? Trumph potrzebuje Polin do sponsorowania swoich wojsk stacjonujących w Polin. Usrael w Polin wybudował największą bazę zajmującą cię podsluchiwaniem rozmów telefonicznych. W Polin testuje się nowe szczepionki na ludziach. W Polin Usrael używa technologii w celu kontroli umysłów, Polacy chyba nie są zbytnio mądrzy?

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.

Geoinżynieria patogeny

Patogeny i wirusy,szczepy zgryźliwych bakterii, jaja pasożytów (tasiemca, glisty, owsików) rozpylane aerozolowo chemtrails.   Depopulacja. ...