środa, 18 września 2019

Trujące żarcie z zachodu, trucie Polaków

Ludzie często zastanawiają się dlaczego chorują. Jeden tanie jedzenie z supermarketów które tak naprawdę ciężko nazwać jedzeniem. Sztucznie pędzone żarcie chemicznie przetworzone nie zawiera żadnych wartości odżywczych. warzywa i owoce są sztucznie pędzone zawierają w swoim składzie dużo metali ciężkich glifosatu randapu i innego ścierwa używanego w tak zwanym nowoczesnym rolnictwie. Polscy rolnicy nie robię już kompletnie nic. Patrzą się narząd który zabrania im sprzedawania bezpośrednio swoich produktów. Prawo i sprawiedliwość robi wszystko aby zniszczyć polskie rolnictwo w tym czasie wprowadzając trujące gówniane zachodnie żarcie. Ludzie są chorzy zestresowani i zastanawiają się dlaczego chorują na raka. zagraniczni agenci podający się za polskich polityków dobrze mówiący po polsku trują was. Jesteście schorowani chorzy wszystko was boli i zastanawiacie się dlaczego tak jest?
Nie kupujcie tego ścierwa w supermarketach. Rozglądaj cie się za wartościowym jedzeniem organicznym. Czytajcie skład produktów które kupujecie. Czasami będziecie widzieć Na etykiecie że jedzenie jest organiczne. Ale jak zaczniecie czytać skład produktów okazuje się że, w produkcie jest cała tablica Mendelejewa. W danym produkcie widzicie dużą zawartość składników typu E, znajdziecie również wzmacniacze smaku czyli tak zwany glutaminian bardzo szkodliwe dla naszego zdrowia, są tam również pestycydy o których się nie wspomina jest również roundup o którym też nie ma wspomnianego słowa. Kapi po prostu w diecie ten syf i chorujecie.
Usunięcie usunięcie ze swojej diety trujących substancji chemicznych i jedzenie pożywienia organicznego czystego w swoim składzie z dużą zawartością witamin i minerałów powoduje że bardzo szybko wasze zdrowie może się poprawić. 

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.

Geoinżynieria patogeny

Patogeny i wirusy,szczepy zgryźliwych bakterii, jaja pasożytów (tasiemca, glisty, owsików) rozpylane aerozolowo chemtrails.   Depopulacja. ...