niedziela, 29 września 2019

Teneryfa czy warto prawda ciekawostki, opryski chemtrails, drogo !

Teneryfa czy warto?
Teneryfa to największa wyspa znajdująca się na wyspach Kanaryjskich. Wyspa była atrakcją wielu turystów z całego świata przyjeżdżała na wyspę. Teraz atrakcja się skończyła wyspa jest bardzo droga. jedzenie na Teneryfie jest bardzo drogie pomimo tego że na wyspie znajduje się tysiące supermarketów takich jak Lidl, Carrefour rodzina hiszpańska sieć o nazwie Super Dino. Na Teneryfie jest olbrzymie bezrobocie. Miejscowi pracują przysłowiowo za miskę ryżu. Wyspa jest piękna i mamy gwarancję że zawsze będzie pogoda.

Teneryfa ciekawostki-kontrola wody pitnej
Na wyspie nie wolno pić wodę z kranu. Wodę kupuje się tam w supermarketach w pięciolitrowych plastikowych zbiornikach. 5 l wody kosztuje około 2 €. Jeżeli sami się zdziwicie musicie doliczyć olbrzymią sumę na wodę. Jeżeli gotujecie zupę czy ziemniaki to musicie liczyć na to że potrzebujecie przynajmniej 3 takie zbiorniki wody czyli 15 l. mam wrażenie że na Teneryfie jakaś organizacja korporacja czy rząd kontroluje wodę pitną na Teneryfie. Dlaczego tam woda z kranu nie nadaje się do picia? Dlaczego miejscowy rząd zezwala na sprzedaż wody w zbiornikach 5 litrowych takim firmom jak Lidl Carrefour czy Super Dino? Jaką mają gwarancję turyści że woda w tych zbiornikach jest czysta bez zawartości rtęci aluminium glifosat roundup i bisfenolu a? Nie ma takiej gwarancji. Płacisz za wodę która jest skażona. Teneryfa to bardzo gorący kraj w którym woda jest kontrolowana przez korporacje i rząd.


 Grejpfruty są drogie 1 kg kosztuje około 3 €. Zielona fasolka to koszt około 6 €. Olej kokosowy mały słoiczek to wydatek około 10 €. Hiszpanie to naród bardzo niecierpliwy i nieuprzejmy. Jadąc samochodem na autostradzie zbyt wolno musicie się liczyć że jadący za wami Hiszpanii min będzie na was trąbił i wyrażał.

Teneryfa czy warto
Tak warto pojechać tylko raz i wydać fortunę na jedzenie i pokój. Własne wyżywienie jest droższe ale ma jakość nie jesteście uwiązani do ośrodka który oferuję bardzo złej jakości jedzenie. Na Teneryfie nie ma za dużo do zwiedzania. Możecie sobie wynająć samochód i pojeździć po górach. Miejsca rekomendowane przez biura turystyczne to tylko wyciąganie pieniędzy. Jest drogo i zazwyczaj się nie opłaca. biura turystyczne po wymyślał e jakieś dziwne historie na temat tych miejsc a wy za to płacicie pieniądze i zazwyczaj jesteście rozczarowani.

Teneryfa to gwarancja pogody przez cały rok i to jest tylko tam najpiękniejsza.

Czy na Teneryfie jest czyste niebo?
Czasami Teneryfa jest aż ciemna od geoinżynierii. kilka samolotów lata i rozpyla toksyczne substancje nad głowami turystów. zazwyczaj robi to około 7:30 do 8:30 w tym czasie co turyści siedzą jeszcze w ośrodkach wczasowych.

Chemtrails na Teneryfie
Na Teneryfie byłem już 4 razy i wcześniej nie widziałem oprysków samolotów. Jeździłem tam tylko dlatego że nie było chemitrans. od ostatniego mojego pobytu paliwo zdrożała o 20 eurocentów, dlatego stwierdziłem że już tam nie będę jeździł.
Po co jeździć do kraju w którym nie bo pryskamy jest przez samoloty? Wyspa jest piękna ale chemtrails zepsuły to wszystko.

Stolica Teneryfy ciekawostki
W Santa Cruz de Tenerife jest tysiące samochodów i ciągły korek. Jeżeli mieszkasz poza stolicą i chcesz wybrać się tam do restauracji czy kafelki zapomnij o tym. Nie będziesz miał gdzie postawić samochodu. Wszystkie miejsca parkingowe są zajęte nie ważne czy w dzień czy w nocy.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.

Wplność czy tak naprawdę istnieje? Co to jest prawo morskie?

 Dzień Dobry!  Czy wolność  istnieje w otaczającym was świecie?  Dlaczego płacimy coraz wyższe podatki i żyjemy coraz gorzej?  Jaka jest def...