środa, 25 września 2019

Szkodliwe słońce, witamina C i jedzenie organiczne, Geje i Lesby nieszkodliwe według UE

Posłowie unii europejskiej za to że wprowadzają w życie chore ustawy, mają tyle pieniędzy że mogą korzystać w pełni z życia, wymyślać durne przepisy, orientacje seksualne, gardzić Bogiem i propagować szatana.
Przypatrzcie się kto rządzi Unią Europejską? To kupa debili na usługach tych co pociągają za sznurki. Wystarczy znaleźć kilku baranów dać im trochę więcej pieniędzy i powiedzieć że są ważni a spełnią wszystkie wasze nawet najdurniejsze zachcianki. Według UE geoinżynieria jest potrzebna. Słońce jest niebezpieczne witamina C jest niebezpieczna. Zioła są niebezpieczne za to bezpieczna jest chemioterapia i depopopulacja. UE propaguje związki jednej płci. Nawet organiczne jedzenie jest dla nich szkodliwe. Barany unijne co chwilę zmieniają skład jedzenia co chwilę dodają jakieś toksyczne jedzenie do pożywienia które spożywacie.  Aluminium czy rtęć w jedzeniu, czemu nie?
Toksyczne składniki dopuszcza się do żywności. Najlepsza jest chemioterapia nie jest szkodliwa, a zioła są szkodliwe. Najciekawsze jest to że tych wszystkich debili łącznie z Tuskiem sprzedającym wszystko i wszystkich nikt z was nie wybiera ani nikt nie ma prawa kontrolować. UE to sodoma i gomora z chrześcijańskiej Biblii. Wiara w Boga jest ścigana przez szefów UE. Macie być bezbożni, zakłamani, zboczeni i chorzy, macie płacić coraz wyższe podatki. Nie macie prawa narzekać bo zawsze może być gorzej. Witamy w UE, chorym świecie debili.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.

Wplność czy tak naprawdę istnieje? Co to jest prawo morskie?

 Dzień Dobry!  Czy wolność  istnieje w otaczającym was świecie?  Dlaczego płacimy coraz wyższe podatki i żyjemy coraz gorzej?  Jaka jest def...