sobota, 28 września 2019

Quantec bardzo popularny w Austrii, Polsce, Hiszpanii i Niemczech

Quantec jest bardzo popularny w Europie. Hiszpanii urządzenie jest używane w wielu szpitalach i gabinetach lekarskich. Jest to urządzenie radiofoniczne które nie jest uważane przez medycynę klasyczną. Zresztą tak jak wiecie medycyna klasyczna nie leci choroby tylko tuszuje jej symptomy. Medycyna klasyczna nic nie wie o ciele człowieka. Kwestionuje ziołolecznictwo, akupunkturę, nie wierzę w czakry czyli energetykę człowieka, nic nie wie o pasożytach, nic nie wie o toksynach, nic nie wie o duszy człowieka, nic nie wie o wibracjach jak może skutecznie leczyć chorych ludzi? Coraz więcej chorych decyduje się na omijanie szerokim łukiem lekarzy przychodni i szpitali. Metypred medycyna niekonwencjonalna jest tańsza i skuteczniejsza. medycyna niekonwencjonalna leczy choroby tak zwane nieuleczalne na które niby to nie ma lekarstwa medycyna klasyczna.
Quantec to olbrzymie narzędzie diagnostyczne które jest w stanie bezbłędnie zdiagnozować ciało ludzkie znaleźć przyczynę choroby a następnie ją usunąć. korporacje medyczne zatrudniają trolli internetowych którzy pod takimi postaciami jak mój piszą bzdury na temat tego urządzenia. Trolle dostają parę groszy dziennie i za takie śmieszne sprzedają się jak dziwki. Kiedyś i oni będą chorzy i zapewne któregoś dnia skorzystają z tego urzadzenia. Żal mi tych ludzi, działają pod wpływem niskich instynktów. Dlatego narażeni są na wiele chorób. Pozdrawiam i zapraszam na częstsze odwiedzanie mojego bloga.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.

Wplność czy tak naprawdę istnieje? Co to jest prawo morskie?

 Dzień Dobry!  Czy wolność  istnieje w otaczającym was świecie?  Dlaczego płacimy coraz wyższe podatki i żyjemy coraz gorzej?  Jaka jest def...