wtorek, 17 września 2019

Niskie i wysokie wibracje

Chciałem teraz wytłumaczyć dlaczego ten blok się tak nazywa jak się nazywa.zauważyłem że ludzie mają niskie wibracje tak naprawdę tak jak podłe zwierzęta starają się kogoś oszukać przekręcić myślą tylko o pieniądzach rzeczach materialnych. przykładem są polscy politycy którzy za wszelką cenę starają się iść coraz wyżej po szczeblach władzy. Taki polityk nie ma skrupułów sprzeda swoją własną rodzinę żeby mieć coraz większą władzę. Wiele lat mieszkam poza granicą poza granicami kraju a więc nie mieszkam polin jak to ostatnio nazwała prawo i sprawiedliwość. któregoś razu pamiętam wypowiadał się w telewizji marszałek sejmu jak ja zobaczyłem tego gościa z taką mordą stosowaną z pizdami pod oczami to sobie pomyślałem stary jaki ty musisz mieć niskie wibracje. Jest też druga strona medalu są ludzie którzy mają bardzo wysokie wibracje i to właśnie o nich będę pisał. Tych ludzi nie interesuje oszukiwanie swoich znajomych braci nie mają wrogów a nawet jaki mają to się tym nie przejmują u nich coś innego jest ważne. Ludzie o wysokiej wibracji a o nich mówię ich interesuje coś duchowego a nie tylko materialne rzeczy które w każdej chwili mogą odejść. Dla nich się liczy zupełnie coś innego kochają bliźniego o kochają siebie samego dbają o swoje zdrowie medytują dzieciom każdemu fajne rzeczy. Ich przeciwstawieństwo ludzie podli każdemu życzą źle każdego nienawidzą przeklinają i tak dalej. Jest coś takiego jak karma która wraca do tych ludzi są zawistni mają pychę i chęć władzy zniszczę każdego kto stoi na jej drodze.
Społeczeństwo w Polsce i na świecie się zmienia poznaję coraz więcej ludzi na których rzeczy duchowe są ważniejsze niż władza i pieniądze. Częstotliwość ziemi zmienia się. Ludzie o niskiej wibracji muszą odejść. Ostatnio bardzo dużo zmieniło się. Czy nie zauważyliście ostatnio że geoinzynieria te takie pasy samolotów co nas truje zdarzają się coraz rzadziej? W Anglii po 15 latach dostrzegłem wreszcie czyste niebo i gwiazdy. Nie ma już tego syfu na niebie i prawdopodobnie już nigdy nie będzie. rządy krajów nie mają już na to pieniędzy dlatego zdecydowały o wstrzymaniu geoinzynierii. Świat się zmienia ludzie źli muszę odejść. pozdrawiam i zachęcam do zaglądania czasami do mojego bloga dowiecie się dużo fajnych rzeczy pozdrawiam wysokie wibracje.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.

Wplność czy tak naprawdę istnieje? Co to jest prawo morskie?

 Dzień Dobry!  Czy wolność  istnieje w otaczającym was świecie?  Dlaczego płacimy coraz wyższe podatki i żyjemy coraz gorzej?  Jaka jest def...