wtorek, 17 września 2019

Medycyna przyszłości radionika Quantec

Witam wszystkich na moim pierwszym blogu, który zrodził się z chęci łączenia się ze wspaniałymi ludźmi i wymieniania się ciekawymi informacjami na temat życia i świata dookoła nas. Jeśli trafiłeś/aś na ten blog to jesteś tak jak ja żądny wiedzy w szeroku pojętym tego słowa znaczeniu,  poszukiwaczem sensu istnienia i odkrywcą tajemnic życia i cudów, które się zdarzają obok nas każdego dnia, często cicho i pozornie niezauważalnie.  Interesuje się zdrowiem i niekonwencjonalnymi metodami jego utrzymania, poprawiania i maksymalizowania. Jestem energoterapeutą i wykorzystuje w pracy z klientami najnowocześniejsze zdobycze technologii kwantowej, w tym urządzenia radioniczne, które pozwalają uzyskać fenomenalne rezultaty w diagnozowaniu i leczeniu najróżniejszych przypadłości oraz w zwiększaniu potencjału ludzkiego. 

Quantec® to metoda radioniczna, która daje możliwość zdalnego diagnozowania pacjenta na odległość z dowolnej części świata na podstawie fotografii, która zawiera niezbędne dane o obecnym stanie zdrowia człowieka. Fotony 'uwięzione' w zdjęciu zawierają ogrom informacji na temat danej osoby i jej problemów. 
Aby przeprowadzić analizę stanu zdrowotnego osoby tą metodą, potrzebne będzie aktualne zdjęcie i dane klienta. Po zeskanowaniu zdjęcia wykonywany jest raport stanu zdrowia, przedstawiający nieprawidłowości w polu energetycznym osoby, które manifestują się w postaci zaburzeń i chorób w ciele fizycznym. Przewaga urządzenia Quantec nad innymi systemami, w tym nad medycyną tradycyjną polega na tym, że oprócz nieprawidłowości obecnie występujących w ciele, pokazuje on także zburzenia, które jeszcze się worganiżmie fizycznie nie zmaterializowały, ale mogą się ujawnić w przyszłości przy braku podjęcia odpowiednich działań terapautycznych.  
W oparciu o raport stanu zdrowia klienta Quantec opracowuje i dobiera indywidualną terapię, która polega na wysyłaniu wibracji harmonizujących nieprawidłowości w polu energetycznych człowieka, przekładających się na poprawę stanu zdrowia i samopoczucia ciała fizycznego. Krótko mówiąc, terapeutyczne wibracje wysyłane przez Quantec neutralizują negatywne i nieprawidłowe wibracje choroby. Więcej informacji o terapii radionicznej Quantec jest dostępna na stronie  https://www.quantectherapy.com/pl/

Jak działa urządzenie radioniczne Quantec:


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.

Wplność czy tak naprawdę istnieje? Co to jest prawo morskie?

 Dzień Dobry!  Czy wolność  istnieje w otaczającym was świecie?  Dlaczego płacimy coraz wyższe podatki i żyjemy coraz gorzej?  Jaka jest def...