wtorek, 17 września 2019

Coraz więcej dziwnych chorób w Polsce

Coraz więcej dziwnych przypadków chorób w Polsce, których nawet lekarze nie rozumieją I nie znają. Czasami pacjenta boli głowa i lekarz nie jest w stanie znaleźć przyczyny choroby. pacjent dostaje bardzo wysoką temperaturę przez okres 4 dni żadne leki nie pomagają później boli go brzuch przez 3 dni a potem na prawą nogę kuleje jak to można wytłumaczyć? Mimo przymusowych szczepionych w Polsce za które jest kara nawet więzienia w Polsce jest coraz więcej dziwnych przypadków chorobowych niewytłumaczalnych nawet przez lekarzy. leki w Polsce reklamuje się praktycznie wszędzie w prasie radiu i telewizji. Jadąc samochodem słuchając polskiego radia tak 10-15 minut słyszę tylko reklamy leków. W każdym mieście prawie na każdej ulicy można znaleźć praktycznie jedną aptekę. Tyle aptek w Polsce a gdy chcesz kupić jakiś lek czekasz w kolejce. Dlaczego Polacy tak często chorują?
Jest tyle chorób niewytłumaczalnych przez medycynę. Tyle leków w aptekach tyle lekarzy w szpitalach a Polacy chorują coraz częściej na chorobę niezrozumiałe przez medycynę. Kolejne rządy po 1989 roku celowo usuwają z rynku zioła, które kiedyś leczymy Polaków. Gdzie gdzie tu sens i logika? Nie ma sensu i logiki, kiedy w grę wchodzą wpływy i pieniądze. musimy szukać medycyny alternatywnej jeżeli chcemy być zdrowi, pogodni i szczęśliwi.
chcę na tym blogu promować medycynę alternatywną odwrotność do medycyny akademickiej która nie pomaga a wręcz przeciwnie szkodzi. pozdrawiam i zapraszam do mojego bloga proszę go częściej odwiedzać postaram się codziennie zamieszczać nowe artykuły wiadomości poświęcone zdrowiu.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.

Geoinżynieria patogeny

Patogeny i wirusy,szczepy zgryźliwych bakterii, jaja pasożytów (tasiemca, glisty, owsików) rozpylane aerozolowo chemtrails.   Depopulacja. ...