niedziela, 22 września 2019

Ciągle boli mnie głowa bez powodu pomocy lekarze nie wiedzą co mi jest

Ciągle boli mnie głowa, pomocy!

Jak zmniejszyć ból mojej głowy, proszę o pomoc. Ciągle boli mnie głowa i tak już od trzech miesięcy.Przez trzy lata odwiedziłem ponad 10 lekarzy i żaden nie jest w stanie mi pomóc. Na samym początku to był tylko lekki ból, brałem etopiryne i paracetamol i od razu i pomagało. Po kilku miesiącach musiałem brać podwyższać dawkę tabletek aż w pewnym momencie przestało mi pomagać. Zacząłem chodzić po różnych lekarzach, część uważała że jestem przewrażliwiony. Ale jak może być przewrażliwiona osoba którą wiecznie boli głowa? Czy może mi pan pomóc? Bardzo pana proszę.

Pozdrawiam Jakub

Ból głowy pacjenta i nowa nadzieja i szansa na pozbycie się bólu głowy


Klient mocno stąpający po ziemi i głęboko wierzący w lekarzy, tym razem mocno zawiedziony i załamany. Zrezygnowany z życia bo nie mogący w nim normalnie funkcjonować. U nas chciał się przekonać że Quantec może mu pomóc. Właściwie to nie miał żadnego wyjścia wszyscy lekarze których odwiedził nie wiedzieli co mu jest. Z tego co nam powiedział wynika, że żaden lekarz nie przeprowadził żadnych badań. Dziwni ci lekarze wypisują leki nie wiedząc na co pacjent choruje.

Chroniczny ból głowy lekarze nie mogli pomóc

Kolejny pacjent, problem podobny, ciągle boli go głowa. Tym razem pacjent osobiście przyjechał do nas osobiście powiedzieć o swoim problemie. 
Pacjent ma chroniczny ból głowy i żaden lekarz mi był w stanie mu pomóc? Dziwne pomyślałem. Ale cóż może miał takiego pecha i nie trafił na właściwego   lekarza pomyślałem. Spróbuję mu pomóc.


Lekarz a Znachor roznice

Znachor wyleczy a lekarz tylko leczy do końca życia.

Kariera lekarza w Polsce 

Chłop się uczy tyle lat i nic nie wie o leczeniu ludzi. Potem idzie do pracy i musi przypisywać całe życie leki które i tak nie pomagają.

Lekarze w Anglii a w Polsce roznice

W Anglii lekarz szuka choroby w internecie, w Polsce ma za zadanie przepisać leki korporacji z którą ma podpisany kontrakt bo może stracić pracę.
Kariera lekarza w Polsce nie jest prosta musi być psem na usługach korporacji chyba że chce stracić swoją pracę a może i licencję na wykonywanie zawodu.
Polski lekarz ma wypisywać leki najlepiej te najdroższe, bo z nich jest największa prowizja.
Lekarz w Polsce nie ma łatwego życia, wiele lat studiował i jest zależny od systemu. Człowiek z długami jest nikim dla systemu, bo można go zniszczyć w każdej chwili.

Ból głowy rozwiązanie problemu

Namówiłem pacjenta na badanie Quantec o dziwo bez zastanowienia się zgodził. W chwili wizyty wyglądał na bardzo przemęczonego kompletnie bez siły i chęci życia. Nie będę pisał szczegółów. Ból głowy spowodowany był pasożytami i toksynami. Już po miesiącu terapii klient czuję się znakomicie, wróciła mu chęć życia i energia.  Głowa przestała  boleć.
Dla tych co chcą skorzystać z terapii i leczenia bólu głowy podaje link do naszej strony: https://www.quantectherapy.com/pl/chroniczny-bol-jak-leczyc-biorezonans-quantec-w-leczeniu-bolu/

Podsumowanie

Żadna przychodnia nie ma bazy danych pasożytów. Lekarz ogólny nie posiada nawet znikomej wiedzy o pasożytach. Temat toksyn w medycynie jest nieznany. Żaden z lekarzy nie był w stanie wyleczyć bólu głowy pacjenta, ponieważ nie miał nawet minimalnej wiedzy jak to zrobić. Quantec posiada olbrzymią bazę danych pasożytów i toksyn z której korzysta. pozdrawiam wszystkich czytelników i zapraszam do korzystania z usług naszej firmy.


Quantec: https://www.quantectherapy.com/pl/

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.

Wplność czy tak naprawdę istnieje? Co to jest prawo morskie?

 Dzień Dobry!  Czy wolność  istnieje w otaczającym was świecie?  Dlaczego płacimy coraz wyższe podatki i żyjemy coraz gorzej?  Jaka jest def...