poniedziałek, 23 września 2019

Chcę być zdrowy i szczęśliwy bo mam prawo do tego!

Medycyna niekonwencjonalna w Polsce

W Polsce tępi się medycynę niekonwencjonalną. Rząd jest skorumpowany i zakłamany, zabrania się leczyć samemu. Zmusza ludzi do chemioterapii i szczepionek. Straszy więzieniem i wysokimi karami. Dzieci po szczepieniach dostają autyzm albo umierają.
Wolność wyboru została bezprawnie odebrana Polakom co jest przestępstwem i zbrodnią przeciwko ludzkości.

Przychodnie i apteki w Polsce

Przychodnie pękają w szwach i ciężko dostać się do lekarza. Apteki powstają jak grzyby po deszczu. W aptekach długie kolejki. Tony leków są sprzedawane każdego dnia. Ludzie pomimo przymusu sczczepień i chemioterapii umierają częściej. Czy uważasz że to normalne?

Nowotwory w Polsce

Plaga nowotworów w Polsce, coraz więcej młodych ludzi umiera na raka. Przymus chemioterapii i "do piachu mój drogi brachu".

Niby taki "dobry rząd" a jednak ludzie chorują i umierają...


Wszystko co "rząd robi dla twojego dobra" jest zbrodniom przeciwko Polakom. "Krowa która dużo ryczy mało mleka daje". Spójrzcie w oczy Kaczyńskiemu bo on nie może wam spojrzeć w oczy. Jak on wygląda? Jak się zachowuje? Kaczyński dba o interesy korporacji medycznych o czym już się przekonaliście.

Zdrowie, wolność wyboru leczenia


Weź zdrowie w swoje ręce. Każdy ma prawo być szczęśliwy i zdrowy. Nie daj się chorobie i zacznij żyć! Jak długo jesteś chory? Choroba to nie wyrok. Nie słuchaj innych tylko siebie. Przecież możesz być zdrowy, musisz tylko chcieć.

Medycyna alternatywna tępiona przez kolejne rządy po 1989 roku jest jedną z dobrych dróg aby być zdrowym i szczęśliwym. Nie słuchaj nikogo zacznij słuchać siebie samego.

Medycyna alternatywna w leczeniu chorób nieuleczalnych: https://www.quantectherapy.com/pl/radionika-medycyna-przyszlosci-bezinwazyjna-metoda-terapii-quantec-biorezonans/

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.

Wplność czy tak naprawdę istnieje? Co to jest prawo morskie?

 Dzień Dobry!  Czy wolność  istnieje w otaczającym was świecie?  Dlaczego płacimy coraz wyższe podatki i żyjemy coraz gorzej?  Jaka jest def...